Na spotkanie autorskie z Anną Popek, znakomitą dziennikarką i prezenterką telewizyjną, promujące nową książkę pt. „Piękna 50-tka” zapraszamy w czwartek, 16 maja o godz. 17 do Domu Dziennikarza przy ul. Foksal 3/5 w Warszawie w ramach cyklu imprez Maj na Foksal.

To będzie wydarzeniem nie tylko do kobiet. Tematyka książki zainteresuje bowiem również mężczyzn dbających o swój wygląd, ubiór, zdrowie, interesujących się modą. Podpowie również panom jak budować i podtrzymywać relacje z kobietami w każdym wieku, miejscu i czasie.

W trakcie spotkania autorka opowie o tym, jak kobiety powinny pielęgnować swoją urodę, a także jaka dieta posłuży ich zdrowiu, zdradzi też w jaki sposób korzystać z suplementów diety i zabiegów kosmetycznych.
W czwartkowy wieczór przy Foksal 3/5 przewidziany jest również pokaz najnowszych trendów w makijażu – wykonany przez Julia Skobel Makijaż Warszawa.
Gościem specjalnym będzie Pani Magda Cuisset – dziennikarka, artystka, znawczyni sztuki, mody i francuskiego stylu życia, która zdradzi tajemnicę „paryskiego szyku”, opowiadając o swoich sposobach na stylowy wygląd.
Po spotkaniu każdy z gości będzie miał możliwość uzyskania darmowej porady z zakresu urody oraz pielęgnacji skóry.  Porad będzie udzielał osobiście Adam Piekut – kosmetolog, ekspert programu „Pytanie na śniadanie”.
Aby każdy z uczestników mógł poczuć się pięknie i wyjątkowo przewidzieliśmy również upominki od Partnerów wydarzenia – firm kosmetycznych Jadwiga oraz Vianek.
O wewnętrzne piękno zadba producent kolagenu morskiego – firma ZaraPharm Kolagen Morski - stawy, skóra, włosy
Słodki poczęstunek uczestnikom zapewni Fabryka Cukierków PSZCZÓŁKA FABRYKA CUKIERKÓW Sp. z o.o.
Odkupienie Win z kolei to firma która zadba o nasze dobre nastroje prezentując najciekawsze z oferowanych win.

Zobacz co jeszcze wydarzy się w Maju na Foksal

Sfinansowano ze środków Fundacji PZU

 

 

Udostępnij
Komentarze
Disqus

Jest to archiwalna wersja portalu. Nowa wersja portalu SDP.pl, dostępna pod adresem: https://sdp.pl