Polska Agencja Prasowa we współpracy z Narodowym Bankiem Polskim organizuje drugą edycję bezpłatnego szkolenia dla dziennikarzy „Prasowa Akademia Pieniądza, II edycja”.

Celem szkolenia jest poszerzenie i uaktualnienie wiedzy ekonomicznej dziennikarzy oraz podniesienie ich umiejętności warsztatowych w zakresie dziennikarstwa gospodarczego.
Szkolenie będzie się składać z jednodniowego praktycznego warsztatu oraz 10 wykładów w formule e-learningowej. Szkolenia online i warsztaty przygotują i poprowadzą eksperci SGH i PAP.Najbliższy warsztat odbędzie się we Wrocławiu, 28 września (piątek) o godz. 10.00 w HOTEL MERCURE WROCŁAW CENTRUM, pl. Dominikański 1. Spotkanie potrwa ok. 4-5 godzin. Organizatorzy zapewniają przerwę kawową i obiad.
Podczas warsztatów uczestnicy poznają nie tylko najważniejsze pojęcia i mechanizmy współczesnej ekonomii, ale też dowiedzą się jak pisać o nich w sposób ciekawy, rzetelny i przede wszystkim przystępny dla czytelników.
Rozszerzeniem praktycznego warsztatu będą szkolenia udostępniane na platformie e-learningowej poświęcone najważniejszym problemom społeczno-gospodarczym.
Warunkiem przystąpienia do projektu jest rejestracja na platformie szkoleniowej. Link do rejestracji: http://pap21.pl/index.php?page=zarejestruj 

Tylko zarejestrowani i zalogowani uczestnicy uzyskają dostęp do wykładów szkoleniowych i testów sprawdzających. Na platformie będą też mogli dyskutować z wykładowcami na prezentowane tematy szkoleniowe oraz śledzić postępy swojej nauki.
Uczestnicy, którzy wezmą udział w praktycznym warsztacie i zaliczą online testy sprawdzające online otrzymają certyfikat wydany przez PAP i NBP.

opr. jka, źródło: PAP

 

Udostępnij
Komentarze
Disqus

Jest to archiwalna wersja portalu. Nowa wersja portalu SDP.pl, dostępna pod adresem: https://sdp.pl