Igor Janke od września 2018 roku dołączył do spółki R4S, firmy doradztwa biznesowego i public relations. Jako partner ma zajmować się między innymi międzynarodowym rozwojem spółki - dowiedział się portal SDP.

- Chcemy wykorzystać ogromny potencjał Igora, jego doświadczenie i kontakty do zbudowania firmy o zasięgu większym niż lokalny – mówi Sławomir Jastrzębowski, prezes R4S.

Igor Janke, rocznik 1967, karierę zaczynał w tygodniku „Po prostu” (1989) i w „Życiu Warszawy” (1990). W latach 1997–1998 był zastępcą redaktora naczelnego „Expressu Wieczornego”, a następnie - przez 5 lat - redaktorem naczelnym Polskiej Agencji Prasowej. Pracował również we „Wprost”, dla TVP i Radia TOK FM. Był komentatorem politycznym, prowadził programy radiowe i telewizyjne w TOK FM, TV Puls, TVP i PolsatNews2. Autor reportaży, analiz i wywiadów m.in. z prezydentem USA Barackiem Obamą czy senatorem Johnem McCainem. Jest autorem książek „POPIS-owa kronika upadku”, „Napastnik. Opowieść o Viktorze Orbanie”, „Twierdza. Solidarność Walcząca. Podziemna armia”. W 2012 roku odszedł z dziennikarstwa do biznesu. Założył niezależny think tank Instytut Wolności. Przez ostanie pięć lat był partnerem agencji Bridge.

Igor Janke dołączył do grona partnerów zarządzających i udziałowców R4S, Adama Hofmana (były rzecznik prasowy PiS i poseł), Sławomira Jastrzębowskiego (byłego redaktora naczelnego „Super Expressu”), Mariusza Sokołowskiego (były wieloletni rzecznik prasowy policji) i Michała Wiórkiewicza (w latach 2005-2007 asystent i doradca premierów RP).

Wczoraj Janke nie odbierał od nas telefonu.

R4S to agencja konsultingowa działająca w obszarach doradztwa biznesowego i PR w szczególności media relations, komunikacji kryzysowej i public affairs.

tor   

Udostępnij
Komentarze
Disqus

Jest to archiwalna wersja portalu. Nowa wersja portalu SDP.pl, dostępna pod adresem: https://sdp.pl