Konrad Piasecki zastąpi Bogdana Rymanowskiego, który po 17 latach odchodzi z TVN24. Od września poprowadzi w tej stacji codzienne poranne programy publicystyczne oraz weekendowe debaty polityczne.  

Rymanowski o swoim odejściu z TVN24 poinformował w poniedziałek na Facebooku. „Coś się kończy, ale także coś zaczyna. Za wcześnie jeszcze, żeby mówić, co będzie dalej. Mogę jedynie zapewnić, że wciąż pozostanę sobą” – napisał.

Odejście dziennikarza potwierdziło kierownictwo TVN.  - Za tych 17 lat należą się Bogdanowi podziękowania za to, że wspólnie udało się nam zbudować stację, w której było i jest miejsce na pluralizm poglądów i opinii. Mam nadzieję, że gdziekolwiek będzie pracował w przyszłości, będzie miał swobodę działania i godne siebie miejsce - powiedział Adam Pieczyński, szef pionu informacji TVN.

Bogdan Rymanowski w TVN24 od poniedziałku do piątku prowadził program „Jeden na jeden” oraz w niedzielę „Kawę na ławę”. Jego miejsce zajmie Konrad Piasecki, który od 10 lat współpracuje z TVN24. - Widzowie TVN24 znają Konrada i z pewnością przyjmą go z sympatią na antenie w większym niż dotychczas wymiarze - zauważył Michał Samul, zastępca dyrektora pionu informacji TVN.

jka, źródło: TVN

Udostępnij
Komentarze
Disqus

Jest to archiwalna wersja portalu. Nowa wersja portalu SDP.pl, dostępna pod adresem: https://sdp.pl