Grupą Super Express, do której należą: dziennik „Super Express”, serwis SE.pl, Super Biznes, wydania tematyczne i wydawnictwo książkowe, pokieruje Grzegorz Zasępa.

Zastąpi on na tym stanowisku Sławomira Jastrzębowskiego, który, jak poinformowaliśmy w czwartek rano jako jedni z pierwszych, w czerwcu obejmie stanowisko prezesa R4S, spółki doradztwa biznesowego i public relations.

Grzegorz Zasępa pełnił dotychczas funkcję pierwszego zastępcy redaktora naczelnego „Super Expressu”. W dzienniku tym pracuje od listopada 2003 roku.

„Grzegorz Zasępa jest wysokiej klasy specjalistą, zarówno w zakresie mediów tradycyjnych, jak i cyfrowych. Jego powołanie na stanowisko naczelnego Grupy Super Express stanowi gwarancję rozwoju marki w kierunku nowoczesności. Jest menadżerem doświadczonym, ale ciągle młodym i rozwijającym się. Dziś przypadają jego 40 urodziny i cieszę się, że w takim dniu mogę mu gratulować awansu” – poinformował Zbigniew Benbenek, przewodniczący rady nadzorczej spółki ZPR Media SA, wydawcy „Super Expressu”.

Sławomir Jastrzębowski pełnił funkcję redaktora naczelnego „Super Expressu” od 2007 roku.

„Dziękuję Sławkowi Jastrzębowskiemu za 11 lat intensywnej pracy i zaangażowania w budowę marki Super Express. Pod jego kierownictwem „Super Express” zyskał pozycję wicelidera w rankingu sprzedaży dzienników ogólnopolskich a serwis internetowy SE.pl został trzecim najsilniejszym portalem gazetowym i dynamicznie zbliża się do miejsca drugiego”- podkreślił Zbigniew Benbenek.

jka

Fot. Grupa ZPR

Udostępnij
Komentarze
Disqus

Jest to archiwalna wersja portalu. Nowa wersja portalu SDP.pl, dostępna pod adresem: https://sdp.pl