Bronisław Wildstein wraca do TVP

W sobotę 3 września br. na antenie TVP2 wystartuje "Południk Wildsteina", autorski program publicystyczny Bronisława Wildsteina. Będzie nadawany w samo południe. Publicysta porozmawia z zaproszonymi do studia gośćmi. Punktem wyjścia do dyskusji będą aktualne wydarzenia polityczne, społeczne i kulturalne w Polsce i na świecie. Bronisław Wildstein prowadził już w TVP1 swój program publicystyczny "Bronisław Wildstein przedstawia" od jesieni 2008 do jesieni 2010 roku.

Źródło: Wirtalnemedia.pl

 

TV Republika zapełnia luki po tych, którzy przeszli do mediów publicznych

TV Republika traci coraz więcej pracowników na rzecz mediów publicznych - głównie TVP - ale jak może uzupełnia braki kadrowe. W pierwszym półroczu br. nawiązała współpracę z 38 osobami. Do zespołu TV Republika dołączyli m.in. Agnieszka Borowska (wcześniej TVP), Ewa Zachwiej (wcześniej TVP), Weronika Wojnach (wcześniej TVP i TVN), Monika Bartkowicz (wcześniej "Superwizjer" TVN), Tomasz Sarba (wcześniej RMF FM), Paweł Krzemiński (wcześniej Radio Plus). Programy w TV Republika zaczęli prowadzić m.in. dziennikarz Paweł Zarzeczny i aktorka Dominika Figurska.

Źródło: Press.pl

 

Marek Mądrzejewski wicedyrektorem Programu I Polskiego Radia

Marek Mądrzejewski objął stanowisko zastępcy dyrektora Programu I Polskiego Radia. Zastąpił na nim Jacka Raginisa-Królikiewicza, który prawdopodobnie będzie pracować w Teatrze Polskiego Radia. Mądrzejewski z Polskim Radiem związany jest od 1990 roku. Od lutego br. jest kierownikiem redakcji publicystyki w Programie I Polskiego Radia. Teraz będzie łączył obie funkcje.

Źródło: Wirtualnemedia.pl

 

Cezary Michalski w „Dwóch prawdach” TVN 24

Publicysta Cezary Michalski dołączył do grona prowadzący program "Dwie prawdy" w TVN 24. Będzie gospodarzem piątkowych wydań, razem z Markiem Migalskim. Cezary Michalski jest publicystą tygodnika "Newsweek Polska" i "Krytyki Politycznej". Wcześniej był m.in. zastępcą redaktora naczelnego "Dziennika".

Źródło: Press.pl

 

Dorota Kania poprowadzi magazyn śledczy w TV Republika, Piotr Gociek gospodarzem „Literatury na trzeźwo”

W zeszłą niedzielę TV Republika wznowiła program „Literatura na trzeźwo”, a nowym prowadzącym został Piotr Gociek, współgospodarz wieczornego pasma „Odkodujmy Polskę!”. W jesiennej ramówce TV Republika pojawi się także nowy magazyn śledczy, który poprowadzi dziennikarka Dorota Kania. Program nie ma jeszcze nazwy, a jego premierowy odcinek trafi na antenę prawdopodobnie na przełomie września i października br.

Źródło: Wirtualnemedia.pl

 

TVP przeprosiła założyciela SKOK-ów za 37 programów z wiosny 2015

Telewizja Polska w głównym wydaniu piątkowych "Wiadomości" TVP 1, w "Panoramie" TVP 2 i na antenie TVP Info przeprosiła senatora PiS Grzegorza Biereckiego za serię materiałów sprzed roku. Informowano w nich m.in. o ustaleniach Komisji Nadzoru Finansowego w sprawie nieprawidłowości związanych z likwidacją Fundacji na rzecz Polskich Związków Kredytowych, kontrolującej Krajową SKOK. Prezesem obu był Grzegorz Bierecki. W marcu ub.r. został on zawieszony w prawach członka klubu PiS.

Źródło: Press.pl

 

Udostępnij
Komentarze
Disqus

Jest to archiwalna wersja portalu. Nowa wersja portalu SDP.pl, dostępna pod adresem: https://sdp.pl