Grzywną w tajemnicę dziennikarską
Sąd w Warszawie grzywną ukarał publicystkę Anitę Gargas, która korzystając z ochrony prawa prasowego i powołując się ma tajemnicę dziennikarską, odmówiła podania swoich źródeł informacji – informuje portal niezalezna.pl.
Czytaj:
niezalezna.pl/15845-wyrok-na-tajemnice-dziennikarska
Groch z kapustą na ekranie
Pierwsza telewizyjna debata z udziałem wszystkich najważniejszych partii okazała się grochem z kapustą – pisze Agata Nowakowska w „Gazecie Wyborczej”.
Czytaj:
wyborcza.pl/1,75248,10249858,Gospodarczy_groch_z_kapusta_na_debacie_w_TVP1.html
W tablecie czy na papierze
Czy tablety zastąpią prasę drukowaną - zastanawiali się nad tym eksperci w czasie jednego z paneli w czasie Forum Ekonomicznego w Krynicy – pisze Piotr Skwirowski z Krynicy.
Czytaj:
wyborcza.pl/1,75248,10249958,Media_w_tablecie_czy_na_papierze__Szybkosc_kontra.html
Gasnąca gwiazda Tomasza Lisa
Trudne pytania do premiera nie padły – o tym, jak gaśnie gwiazda Tomasza Lisa pisze szef Radia Wnet, Krzysztof Skowroński.
Czytaj:
wsieci.rp.pl/opinie/rekiny-i-plotki/Trudne-pytania-nie-padly-gwiazda-Tomasza-Lisa-gasnie
Bronią spotów Sakiewicza
TVP, TVN i Polsat nie mają powodów, by odmawiać dziennikowi "Gazeta Polska Codziennie" emisji jego spotów reklamowych - uważa Helsińska Fundacja Praw Człowieka. Stacje tłumaczą, że jeden spot narusza Kodeks Wyborczy i etykę reklamy, drugi dopuszczają warunkowo – podaje portal rp.pl.
Czytaj:
www.rp.pl/artykul/118849,713476-Fundacja-Helsinska-w-obronie-spotu--GPC-.html
