Po raz kolejny łódzki Oddział SDP organizuje Konkurs na Najlepszego Dziennikarza Roku. To tytuł mający szczególny wymiar w dobie tabloidyzacji mediów i rosnącej fali nacisków politycznych. 

Oprócz wyboru najlepszego dziennikarza roku 2013, organizowana jest już drugą edycja Konkursu imienia Krzysztofa Michalskiego, nieżyjącego już kutnowskiego korespondenta Polskiego Radia, na najlepszego korespondenta regionalnego w regionie łódzkim oraz dziennikarza publikującego w lokalnych mediach na terenie województwa. W tym roku ten konkurs honorowym patronatem objął i nagrodę ufundował prezydent Miasta Kutna, skąd pochodził Krzysztof Michalski. 


Łączna pula nagród w obydwu Konkursach wynosi 8 tysięcy złotych.  Kandydatów mogą zgłaszać do 9 czerwca zarówno redakcje jak i sami dziennikarze.

----------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Koleżanki i Koledzy!
 
Tradycją stało się, że nasz Łódzki Oddział SDP organizuje Konkurs na Najlepszego Dziennikarza Roku. To tytuł, który przyznajemy za osiągnięcia dziennikarskie. Ten laur ma wymiar szczególny, ponieważ w dobie tabloidyzacji mediów i rosnącej fali nacisków politycznych rzetelne informowanie jest szczególną misją społeczną. Stowarzyszenie Dziennikarzy Polskich promuje taką postawę. Dbamy jednocześnie o formę przekazu i właśnie dlatego organizujemy takie Konkursy. Jednocześnie jest to okazja do integracji naszego środowiska.
 
To kolejna edycja Konkursu, a właściwie Konkursów. Oprócz wyboru najlepszego przedstawiciela Naszego Zawodu w roku 2013, mamy już drugą edycję Konkursu imienia Krzysztofa Michalskiego, nieżyjącego już kutnowskiego korespondenta Polskiego Radia, na najlepszego korespondenta regionalnego łódzkich mediów w regionie oraz dziennikarza publikującego w lokalnych mediach na terenie województwa.W tym roku ten konkurs Honorowym Patronatem objął i nagrodę ufundował Prezydent Miasta Kutna, skąd pochodził Krzysztof Michalski. Łączna pula nagród w obydwu Konkursach wynosi 8 tysięcy złotych.  Kandydatów do nagród mogą zgłaszać do 9 czerwca zarówno Redakcje jak i sami dziennikarze.
 
Prosimy Was Koleżanki i Koledzy o poinformowanie o tych Konkursach Waszych znajomych dziennikarzy. Będziemy wdzięczni za w miarę sprawne przekazywanie nam zgłoszeń. To bardzo ważne, bo ich liczba z roku na rok rośnie, a jury musi mieć czas na spokojną i rzetelną ocenę.
Jeśli to możliwe, nie czekajcie na ostatnią chwilę…
 
Kliknij i pobierz regulamin konkursu SDP

Kliknij i pobierz regulamin konkursu im. Michalskiego 

 

Z pozdrowieniami
 
Zarząd Łódzkiego Oddziału SDP

 

 

Udostępnij
Komentarze
Disqus

Jest to archiwalna wersja portalu. Nowa wersja portalu SDP.pl, dostępna pod adresem: https://sdp.pl