„Szymon Majewski SuperSam”, to nowy program byłego satyryka TVN. Zobaczyć go można na YouTubie.
Telewizję jednej gwiazdy realizują Szymon Majewski i Maciej Sojka, były dziennikarz TVP i prezes TVN24. Od kwietnia Sojka odpowieda w warszawskim biurze Google'a za pozyskiwanie profesjonalnych produkcji dla YouTube'a w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej.
W swym autorskim, satyrycznym kanale, Szymon Majewski występuje m.in. w rolach dziennikarzy telewizyjnych, wyśmiewa świat mediów i show biznesu.
W ocenie Macieja Sojki „dzięki obecności na YouTubie Szymon Majewski może potencjalnie dotrzeć do ponad 13 mln Polaków, którzy co miesiąc odwiedzają tę platformę".
Według najnowszych danych Megapanel PBI/Gemius w październiku YouTube miał 13,1 mln użytkowników. Na całym świecie serwis ten przegląda ponad 400 mln osób.
tor
Źródła:
http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/szymon-majewski-startuje-z-programem-supersam-na-youtubie-wideo
