"Fika" to nowy dwumiesięcznik, który właśnie pojawił się na rynku. Pierwszy numer pisma skierowanego do dzieci i rodziców wyszedł w wersji elektronicznej. Kolejny – tym razem drukowany – trafił już do sprzedaży. Pismo wydaje Tashka.

Co znajdziemy w „Fice”? Artykuły i aktywności zarówno dla rodziców jak i dzieci (3-12 lat), którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę. Pismo ma pomóc młodym czytelnikom w rozwijaniu ich wyobraźni, odkrywaniu talentów i pokazywaniu świata eko.

Drugi-nowy numer „Fiki” podsuwa pomysły właśnie na eko-sesję fotograficzną i eko-zabawki. Ponadto przeczytamy w nim o miejscach przyjaznych rodzicom i o dogoterapii. Elvis-paragraf udziela na łamach nowego dwumiesięcznika porad prawnych w rytmie rock’n’rolla, Myszka Spadochroniarka opisuje swoje wędrówki po Polsce, a Pani Teacher, właścicielka zaczarowanego atramentu, prowadzi lekcję angielskiego. Rodzice znajdą w „Fice” dział „Kuchnia dla Niejadka”, który pomoże im zamienić posiłki swoich pociech w zabawę i czystą przyjemność. Młodszych i starszych do gry w domino i ucieczki w świat sztuki zachęca natomiast Salvador Dali.

„Fika” to ponad 70 stron opracowanych według autorskiego pomysłu i graficznej koncepcji. Magazyn można kupić w salonach EMPIK i TRAFFIC w całym kraju oraz w wyjątkowych miejscach przeznaczonych dla dzieci. Wydawcą pisma jest Tashka – wydawnictwo założone w zeszłym roku przez Katarzynę Kucharską.

Reklamując nowy dwumiesięcznik, wydawca podjął współpracę z Kinem Lab w Zamku Ujazdowskim. Niebawem na rynek trafi też nowa kolekcja ubranek Tashka. „Fika” patronuje także Targom Przedszkolaka organizowanym w Warszawie, Wrocławiu i Krakowie.

 

Czytaj: http://media2.pl/media/78122-fika-nowy-magazyn-dla-dzieci-i-rodzicow.html

 

Opr. OG

 

 


 

 

Udostępnij
Komentarze
Disqus

Jest to archiwalna wersja portalu. Nowa wersja portalu SDP.pl, dostępna pod adresem: https://sdp.pl