Jadwiga Sztabińska redaktorem naczelnym Dziennika Gazety Prawnej. Dotychczas była pierwszym zastepcą redaktora naczelnego.

Marcin Piasecki, dotychczasowy zastępca redaktora naczelnego, awansował na stanowisko wydawcy. Zastępcami redaktora naczelnego są Andrzej Andrysiak i Marek Kutarba.

Od lipca Jadwiga Sztabińska była pierwszym zastępcą redaktora naczelnego "Dziennika Gazety Prawnej" (Infor Biznes). Zastąpiła na tym stanowisku Zbigniewa Biskupskiego, który odszedł z redakcji.Od 1 marca 2010 do 6 października 2011 redaktorem naczelnym DGP był Tomasz Wróblewski, obecny red. nacz. "Rzeczpospolitej".

Jadwiga Sztabińska wróciła do „Inforu”, gdzie w latach 1995-2005 kierowała tygodnikiem „Prawo Przedsiębiorcy” i pełniła funkcję zastępcy redaktora naczelnego „Gazety Prawnej”. Ostatnio (2009-2011) pracowała w dziale prawa  „Rzeczpospolitej” (Presspublica). Zajmowała  się prawem pracy i ubezpieczeń społecznych. 

Jest absolwentką prawa UW i MBA w Wielkopolskiej Szkole Biznesu – poinformowała portal sdp.pl Agata Broda, rzecznik prasowy wydawnictwa.


 


 


 

Udostępnij
Komentarze
Disqus

Jest to archiwalna wersja portalu. Nowa wersja portalu SDP.pl, dostępna pod adresem: https://sdp.pl