„Egzorcysta”, to nowy miesięcznik pokazujący zagrożenia - ze strony magii, okultyzmu, satanizmu, ezoteryzmu - i sposoby, jak się przed nimi ustrzec. Wydawcą jest Polskie Wydawnictwo Encyklopedyczne.

„Już ponad 3 000 000 Polaków korzysta z usług wróżek i gabinetów ezoterycznych” – informuje na swojej stronie internetowej wydawca i apeluje: „Pomóż nam dotrzeć do nich i ostrzec przed niebezpieczeństwem, jakie im grozi”.

Prezes-wydawca „Egzorcysty” Piotr Wojcieszek twierdzi, że nowy miesięcznik - cytujemy za portalem Wirtualnemedia.pl - „jest skierowany do tych, którzy przeżywają swoją wiarę, swoją obecność w Kościele, jak również do tych, którzy są z boku, poza Kościołem”. Głównym zadaniem pisma „jest przestrzeganie przed zagrożeniami ze strony fałszywych religii, a także zachęcanie do namysłu nad rzeczywistością”.

Z wyliczeń Piotra Wojcieszka wynika, że w 2010 roku Polacy wydali na usługi ezoteryczne ok. 2 mld zł.

tor

www.polwen.pl/

www.wirtualnemedia.pl/artykul/nowy-miesiecznik-egzorcysta-juz-w-sprzedazy

 

Udostępnij
Komentarze
Disqus

Jest to archiwalna wersja portalu. Nowa wersja portalu SDP.pl, dostępna pod adresem: https://sdp.pl