„EGO. For Men Only", wydawany przez Yellow Hat S.A., to pierwszy w Polsce miesięcznik lifestylowy dla mężczyzn stworzony specjalnie na tablety.

To pismo multimedialne, które wykorzystuje wszystkie możliwe nośniki informacji. Jest połączeniem prasy, telewizji, radia i internetu. Wydawca reklamuje magazyn, jako „prawdziwą platformę rozrywkową”, dodając, że są co najmniej trzy powody, dla który warto „EGO” ściągnąć na swój tablet: „jakość materiałów, interaktywność, która nie zna granic i cena – jesteśmy za darmo”.

Redaktorem naczelnym „EGO” jest Piotr Dunaj. Ostatnio był redaktorem prowadzącym i szefem działu „Lifestyle“ w polskiej edycji magazynu „Top Gear“. Wcześniej pracował w dziale pism telewizyjnych Wydawnictwem Bauer.

tor

http://www.egomagazine.pl/magazyn/


 

Udostępnij
Komentarze
Disqus

Jest to archiwalna wersja portalu. Nowa wersja portalu SDP.pl, dostępna pod adresem: https://sdp.pl