Wirtualna Polska Media S.A. - partner pierwszego wyboru Polaków, dostarczający angażujące informacje, rozrywkę i usługi oraz inspirujący w codziennych decyzjach. Niekwestionowany lider w kategorii mobile oraz poczta elektroniczna.

Redaktor (WP Lifestyle)

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • Pisanie, redagowanie i korekta tekstów związanych z tematyką lifestyle (serwis WP Kobieta)
  • Przygotowanie treści e-commerce (poradnikowo-konsumenckich)
  • Nagrywanie materiałów wideo

Chcemy aby do naszego zespołu dołączyła osoba, która:

  • Ma doświadczenie w pracy redaktorskiej
  • Interesuje się szeroko pojętą tematyką lifestyle i showbiznes
  • Ma „lekkie pióro” i dobry warsztat pisarski
  • Jest gotowa do pracy zmianowej, także w weekendy i święta
  • Zna trendy, wie co jest na topie w social media
  • Biegle posługuje się językiem polskim

Oferujemy:

  • Pracę w jednej z największych w Polsce, nowoczesnej i prężnie rozwijającej się firmie mediowej
  • Pracę w WP Kobieta – nr 1 wśród serwisów kobiecych
  • Przyjazny team i swobodną atmosferę pracy
  • Dużą samodzielność działania
  • Możliwość rozwoju w ramach Grupy Kapitałowej
  • Nowoczesne biuro
  • Parking dla rowerów i prysznice
  • Atrakcyjny pakiet benefitów

Link do aplikowania: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=b9621b8045e74faa9c98d40933b0ca2e

Jest to archiwalna wersja portalu. Nowa wersja portalu SDP.pl, dostępna pod adresem: https://sdp.pl