Instytut Pamięci Narodowej – KŚZpNP Oddział we Wrocławiu prowadzi nabór na stanowisko

Starszego Inspektora

(asystent prasowy) w Oddziale IPN – KŚZpNP we Wrocławiu

Miejsce pracy: Wrocław

Obowiązki:

tworzenie komunikatów prasowych i materiałów dla mediów

 dbanie o dobry wizerunek Oddziału w mediach

 udzielanie informacji dziennikarzom oraz kierowanie ich do komórek właściwych merytorycznie

 przygotowywanie i zamieszczanie informacji o działaniach Oddziału na stronie IPN

 prowadzenie profilu FB Oddziału

 monitoring mediów i archiwizowanie publikacji prasowych związanych z Oddziałem

 obsługa fotograficzna wydarzeń organizowanych przez Oddział

 przygotowywanie sprostowań, odpowiedzi prasowych itp.

Wymagania:

 wykształcenie wyższe

 bardzo dobry warsztat pisarski

 praktyczna znajomość mediów społecznościowych (Facebook, Twitter)

 doświadczenie w administrowaniu stron internetowych

 praktyczne doświadczenie w obsłudze profesjonalnego sprzętu fotograficznego

 dobra znajomość programów do obróbki zdjęć

 dobra znajomość pakietu MS Office (Word, PowerPoint, Excel)

 znajomość zadań statutowych IPN

 minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

 umiejętność pracy pod presją czasu

 bardzo dobra organizacja pracy

 Mile widziane:

znajomość obsługi programów graficznych

Wymagane dokumenty i oświadczenia

 życiorys

  list motywacyjny

  kserokopie dokumentów potwierdzających wykształcenie oraz przebieg dotychczasowego zatrudnienia

Oddział IPN zastrzega sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Osoby zakwalifikowane do kolejnego etapu naboru (rozmowa kwalifikacyjna) zostaną telefonicznie poinformowane o terminie spotkania.

Przesyłając swoją aplikację wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie przez Instytut Pamięci Narodowej – Komisję Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu z siedzibą w Warszawie ul. Wołoska 7, 02-675 Warszawa Pani/Pana danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

                                                                    Ważna jeszcze 29 dni (do 09.05.2019)

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych

Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego.

Jest to archiwalna wersja portalu. Nowa wersja portalu SDP.pl, dostępna pod adresem: https://sdp.pl