Zrzeszenie Międzynarodowych Przewoźników Drogowych w Polsce,

Al. Jana Pawła II 78, 00-175 Warszawa

poszukuje kandydata na stanowisko:

Specjalista PR w Departamencie Władz Statutowych, Strategii i Komunikacji

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • przygotowywanie materiałów informacyjnych i reklamowych
  • współpraca z mediami
  • działania na rzecz budowania wizerunku ZMPD
  • monitoring mediów w zakresie tematyki transportowej
  • aktualizowanie informacji w mediach elektronicznych ZMPD
  • prowadzenie komunikacji w mediach społecznościowych
  • organizacja i realizacja akcji oraz wydarzeń promocyjnych
  • tworzenie i zarządzanie treścią na stronie internetowej ZMPD
  • redagowanie materiałów prasowych
  • kontakt z mediami
  • tworzenie prezentacji

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe oraz co najmniej trzyletnie doświadczenie w pracy związanej z mediami
  • znajomość przepisów w zakresie prawa prasowego
  • znajomość w zakresie podstawowym problematyki transportu drogowego
  • umiejętność organizacji konferencji prasowych i współpracy z dziennikarzami
  • biegłość w posługiwaniu się narzędziami MS Office
  • terminowość, sumienność, odpowiedzialność, komunikatywność
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • umiejętność pracy w zespole
  • znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne warunki finansowe
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pakiet socjalny: opieka medyczna, pakiet sportowy (Multisport)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV oraz dokumentów potwierdzających posiadane kwalifikacje za pomocą przycisku aplikowania.

Jest to archiwalna wersja portalu. Nowa wersja portalu SDP.pl, dostępna pod adresem: https://sdp.pl