Starszy specjalista – komunikacja zewnętrzna/PR do Biura Prasowego

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: MK/PU/BZB/01/2019/02

W ING Banku Śląskim liczą się ludzie. Naszym Klientom doradzamy uczciwie, mówiąc wprost, a pracowników traktujemy z uznaniem, dając możliwość rozwoju i przestrzeń do realizacji różnorodnych pasji. Dołącz do nas! #polecam

Twoje zadania:

  • Tworzenie i realizacja strategii komunikacji PR
  • Współpraca z przedstawicielami mediów
  • Przygotowywanie komunikatów, prezentacji
  • Organizacja konferencji prasowych oraz eventów

Nasze oczekiwania:

  • Umiejętność efektywnego wykorzystywania szerokiego zestawu narzędzi i kanałów komunikacji (social media, spotkania prasowe i eventy, komunikaty prasowe, content marketing, badania etc.)
  • Dobra znajomość rynku medialnego oraz relacje z kluczowymi dziennikarzami
  • Doświadczenie w budowaniu strategii komunikacji PR-owej
  • Doświadczenie w zarządzaniu sytuacjami kryzysowymi
  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 3 lata
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Proaktywność i samodzielność w działaniu
  • Gotowość do podróży służbowych

Oferujemy Ci:

Stabilne warunki zatrudnienia Szkolenia i programy rozwojowe Dostęp do nowych technologii Premię uzależnioną
od wyników

Prywatną opiekę medyczną Pracowniczy program emerytalny Pakiet sportowy Kafeteryjny system benefitów
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Jest to archiwalna wersja portalu. Nowa wersja portalu SDP.pl, dostępna pod adresem: https://sdp.pl