PR & Event Manager

Miejsce pracy: Warszawa

Dołącz do Zaczytanych

Poszukujemy do naszego zespołu osoby odpowiedzialnej za współtworzenie strategii PR  Fundacji Zaczytani.org oraz realizację wyznaczonych celów. Będziesz odpowiadać za wizerunek Zaczytanej Akademii, Wielkiej Zbiórki Książek oraz Wystaw Zaczytanych Ławek. Będziesz organizować wiele wydarzeń czytelniczych oraz kontaktować się z mediami i Ambasadorami Fundacji.

Zadania:

współtworzenie strategii PR w ramach przyjętej strategii marketingowej Zaczytani.org

    dbanie o wizerunek projektów Fundacji (Zaczytana Akademia, Wielka Zbiórka Książek, Zaczytane Ławki)

    prowadzenie kampanii społecznych

    pozyskiwanie Ambasadorów Fundacji

    organizacja i realizacja wydarzeń promocyjnych i czytelniczych

    rozwój i podtrzymywanie kontaktów w branży medialnej

Szczególnie zależy nam na Tobie, jeżeli:

masz co najmniej 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

    znasz branżę medialną

    umiesz swobodnie redagować teksty

    masz wiedzę dotyczącą kreowania wizerunku firmy

    jesteś kreatywny w wykonywaniu powierzonych zadań

    na co dzień korzystasz z narzędzi komunikacji internetowej

    posiadasz wysokie umiejętności interpersonalne i umiejętności pracy w zespole

    jesteś bardzo dobrze zorganizowany/a, rzetelnie realizujesz swoje zadania

    cieszysz się na nowe wyzwania

Oferujemy:

pracę z misją w ogólnopolskiej fundacji Zaczytani.org

    umowę o pracę

    otwartość na kreatywne podejście w działaniach PR

    samodzielność i ambitne wyzwania

    narzędzia do pracy

    pracę w kreatywnym zespole

    uczestnictwo w wydarzeniach branżowych

    miejsce pracy biurowej, Stary Mokotów (3 min od przystanku metra)

Dołącz do naszego zespołu i zmieniaj z nami świat!

Jeśli chcesz być członkiem zespołu Zaczytani.org w warszawskim oddziale, wyślij do nas swoje CV klikając w przycisk aplikowania.

Jest to archiwalna wersja portalu. Nowa wersja portalu SDP.pl, dostępna pod adresem: https://sdp.pl