AVT - wiodące wydawnictwo z segmentu czasopism special interest
poszukuje osoby na stanowisko:

Redaktor do działu budowlanego
Miejsce pracy: Warszawa Żerań
Praca w redakcji

Zadania:

  • opracowywanie i redagowanie newsów branżowych oraz informacji z firm
  • tworzenie autorskich tekstów do prasy drukowanej i portali internetowych

Czego oczekujemy:

  • doświadczenia, samodzielności w opracowywaniu tematów i kreatywnego podejścia do pracy
  • biegłości w zdobywaniu informacji i poruszaniu się w środowisku internetowym
  • sprawności w posługiwaniu się polszczyzną, znajomości zasad poprawnej pisowni
  • zaangażowania i pomysłowości

Oferujemy:

  • pracę w młodym, doświadczonym i zaangażowanym zespole
  • możliwość rozwoju merytorycznego
  • podstawowy pakiet medyczny
  • możliwość współpracy lub pracy na pełny etat

Aplikacje oraz ewentualne przykładowe teksty prosimy przesyłać za pomocą przycisku
aplikowania w tytule wpisując „REDAKTOR”.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Kliknięcie przycisku „Aplikuj” oznacza, wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dostarczonych dokumentach aplikacyjnych, w tym również danych wrażliwych, przez AVT-KORPORACJA SP. Z O.O. ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa, w celu realizacji procesu rekrutacji.

Zostałem/am poinformowana o: prawie wycofania zgody w dowolnym momencie.

Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.”

Jest to archiwalna wersja portalu. Nowa wersja portalu SDP.pl, dostępna pod adresem: https://sdp.pl