4FRAME - Agencja kreatywna, obsługująca kampanie 360’, poszukuje kandydatów na stanowisko:

PR & Media Relations Manager

                                                                                 Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie koncepcji i realizacja kampanii PRowych
  • Samodzielne prowadzenie projektów PR (opracowanie założeń strategicznych, planowanie działań, raportowanie, ocena efektów i podsumowania)
  • Organizacja eventów oraz innych specjalnych projektów mających na celu promocję marek
  • Wsparcie komunikacji działań agencji (projekty selfpromo)
  • Przygotowywanie materiałów oraz  informacji prasowych

Wymagania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku (warunek konieczny)
  • Umiejętność planowania i wdrażania projektów z zakresu PR, Media Relations i Influencer Marketing oraz PR korporacyjnego (działania selfpromo)
  • Dobra znajomość dziennikarzy, bloggerów i mediów
  • Odpowiedzialność za powierzone zadania oraz zdolności organizacyjne
  • Umiejętność strategicznego myślenia oraz analizowania
  • Posługiwanie się poprawną polszczyzną
  • Znajomość branży FMCG
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy
  • Wysokie zdolności interpersonalne i komunikacyjne
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Pracę w młodym, dynamicznym środowisku, w biurze na zielonej Saskiej Kępie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do doświadczenia
  • Ciekawe projekty
  • Dobrą atmosferę w pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez4Frame Sp. s o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Zwycięzców 2,  zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest 4Frame Sp. s o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Zwycięzców 2. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Jest to archiwalna wersja portalu. Nowa wersja portalu SDP.pl, dostępna pod adresem: https://sdp.pl