JUNIOR COPYWRITER

O TUI POLAND:

Lokalizacja: Warszawa

Zatrudnienie: Umowa o pracę

Międzynarodowy koncern turystyczny TUI jest liderem na europejskim rynku turystycznym. Od ponad 40 lat organizujemy wyjątkowe wakacje i sukcesywnie zyskujemy zaufanie milionów Klientów na całym świecie.

Jeśli:

  • Posiadasz doświadczenie w pisaniu oraz redagowaniu treści?
  • Twoja znajomość języka angielskiego jest na bardzo dobrym poziomie, mile widziana jest także komunikatywna znajomość języka niemieckiego.
  • Doskonale znasz język polski – zasady pisowni, ortografii i interpunkcji
  • Ukończyłeś/ łaś studia o kierunku filologicznymlingwistycznym bądź polonistycznym
  • Posiadasz „lekkie pióro”, jesteś osobą kreatywnąkomunikatywną i  otwartą
  • Potrafisz pracować pod presją czasu
  • Jesteś ciekawy branży turystycznej i lubisz podróżować?

Jeśli odpowiedziałeś/łaś na powyższe pytania pozytywnie to oznacza,
że szukamy właśnie Ciebie.

Opis stanowiska:

Jako Junior Copywriter będziesz odpowiedzialny/na za tworzenie i redagowanie treści na stronie internetowej, a także przygotowywanie tłumaczeń z języka angielskiego.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w stabilnej firmie z możliwością rozwoju również w ramach innych Działów
  • Pracę w ciekawym zespole z uśmiechniętymi ludźmi
  • Szeroki pakiet socjalny, w tym m.in. bezpłatna opieka medyczna, dofinansowanie zajęć językowych, karty Multisport oraz ubezpieczenia na życie
  • Atrakcyjne oferty na produkty TUI

Bardzo dziękujemy za wszystkie przesłane aplikacje, jednocześnie informujemy,
że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Jest to archiwalna wersja portalu. Nowa wersja portalu SDP.pl, dostępna pod adresem: https://sdp.pl