www.fhtrade.eu

Firma FH TRADE Sp. z o. o., obecna na rynku warzywnym od 2001roku.

Do głównych przedmiotów działalności firmy zaliczyć można handel hurtowy i detaliczny warzyw, w szczególności cebuli świeżej i mrożonej, oraz działalność doradcza – consultingowa w zakresie uprawy i produkcji (obierania) cebuli, wdrażania i prowadzenia systemów jakościowych BRC oraz HACCP.

Obecnie poszukujemy osoby do pracy na samodzielnym stanowisku:

Redaktor wpisów internetowych

Miejsce pracy: wielkopolskie / Poznań

Opis stanowiska

  • Aktualizowanie wpisów (co najmniej 3 / tydzień) informacyjno-marketingowych na firmowych kontach: FACEBOOK, TWITTER, WWW, NEWSLETTER itd. Źródło informacji: własne oraz uzyskane od pracowników firmy
  • Pozycjonowanie strony www
  • Przygotowywanie prezentacji tematycznych (np. w prezi)
  • Marketingowy aspekt prezentacji firmy
  • Badanie rynku, integracja z rynkiem
  • Konsultacje marketingowe
  • Poszukiwanie nowych aspektów reklamowo - marketingowych
  • Redagowanie artykułów
  • Aranżacje graficzne np. ulotek, zaproszeń, zawiadomień, banerów reklamowych itd.

Wymagania

  • Preferowane wykształcenie kierunkowe - marketing, dziennikarstwo
  • Doświadczenie na powyższym stanowisku
  • Zaawansowana znajomość jęz. angielskiego
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość branży warzywnej
  • Znajomość środowiska Windows
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Warunki czasu pracy do uzgodnienia
  • Warunki zatrudnienia – do uzgodnienia (umowa zlecenie, umowa współpracy)
  • Stabilne zatrudnienie
  • Samodzielne stanowisko
  • Niezbędne narzędzia pracy

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku pod ogłoszeniem:

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 16.12.2015 r., Dz. U. z 2015 r., poz. 2135 z późn. zm.). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych, prawie dostępu do treści moich danych i ich poprawiania oraz prawie do odwołania zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie.

Jest to archiwalna wersja portalu. Nowa wersja portalu SDP.pl, dostępna pod adresem: https://sdp.pl